Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Pro-Ject

Serwisujemy sprzęt austriackiej marki Pro-Ject – wysokiej jakości analogowe urządzenia HiFi. Początkowo były to proste technicznie konstrukcje, do produkcji których wykorzystywano dobrej jakości materiały, bez zbędnych luksusowych elementów. Z upływem czasu oferta wzbogacona została o bardziej zaawansowane modele, zaczęto kłaść także większy nacisk na stronę estetyczną.

Specjalnością Pro-Ject są analogowe gramofony. Serwisujemy także inne urządzenia produkowane przez tę markę: wzmacniacze, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe, strumieniowe przetworniki cyfrowo-analogowe. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów – zapraszamy. W zespole naszych serwisantów znajdują się technicy specjalizujący się w konstrukcjach analogowych i cyfrowych – sprzęt pozostanie w dobrych rękach.