Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Drodzy klienci! Już ponownie przyjmujemy sprzęt audio do naprawy. Staramy się zapewniać stosunkowo dobre terminy napraw. Ważne jest aby omówić szczegóły wykonania umowy już w trakcie przyjęcia.

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy - dlatego jeżeli zamierzacie mieć miejsce w Polsce, gdzie istnieje możliwość wykonania naprawy starego, czy też nowego sprzętu audio - prosimy - weźcie pod uwagę to, że zlecacie nam usługę uratowania Waszego sprzętu, jego pełnej odnowy, renowacji. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis - naprawa Marantz

Marantz - legendarny producent sprzętu audio. Jesteśmy w stanie wykonać naprawę każdego urządzenia tej marki. Dysponujemy kompletną wiedzą, ogromnym doświadczeniem, bardzo dobrym wyczuciem. Posiadamy jednoczesnie niezbędne zaplecze warsztatowe.

Niezalżnie od tego czy uszkodzony sprzęt ma swoje lata, czy też jest nowy, jak równiez niezależnie od tego czy usterka wystąpiła samoistnie, czy też była wynikiem konkretnego zdarzenia (zalania, przepięcia) - będziemy w stanie pomóc. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. 

serwis marantz
serwis marantz