Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Drodzy klienci! Już ponownie przyjmujemy sprzęt audio do naprawy. Staramy się zapewniać stosunkowo dobre terminy napraw. Ważne jest aby omówić szczegóły wykonania umowy już w trakcie przyjęcia.

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy - dlatego jeżeli zamierzacie mieć miejsce w Polsce, gdzie istnieje możliwość wykonania naprawy starego, czy też nowego sprzętu audio - prosimy - weźcie pod uwagę to, że zlecacie nam usługę uratowania Waszego sprzętu, jego pełnej odnowy, renowacji. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis - naprawa Bose

Serwisujemy sprzęt marki BOSE. Naprawiamy wszystkie urządzenia audio. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każda usterką. Posiadamy kompletną wiedzę na temat elektoniki, techniki audio. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, każdy sprzęt po uruchomieniu dokładnie osłuchujemy. 

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz odpowiednie zaplecze warsztatowe. 

serwis bose

Jesteśmy jednym z nielicznych (możliwe nawet, że jedynym) serwisów w Polsce, specjalizujących się w naprawach sprzętu marki Bose. Rzecz w tym, że urządzenia tej marki cechują się bardzo wysokim stopniem komplikacji. Żaden tradycyjny serwis RTV nie jest w stanie poradzic sobie ze złożonymi usterkami wzmacniaczy klasy D itp. 

Zapraszamy wszystkich właścicieli urządzeń marki Bose, których urządzenia utraciły sprawność. Mało tego, że naprawimy Wasze urządzenia, to jeszcze poprawimy ich jakośc - tak, aby nie psuły się w przyszłości. Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość, w ramach naprawy wstawimy podzespoły o wyższej żywotności niż te, zastosowane przez producenta!