Serwis Mordaunt-Short IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14Serwis Dzielna 7a: 789 307 785, Serwis Plac Konstytucji 5: 511 951 838
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis Mordaunt-Short

Serwisujemy zespoły głośnikowe projektowane pod marką Mordaunt-Short. Oferujemy fachową obsługę, bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń oraz gwarancję na wykonane czynności naprawcze.

Mordaunt-Short to brytyjski producent działający na rynku od końca lat 60. Szerszemu gronu odbiorców dał się poznać w latach 70. realizacją głośników należących do rodzin „Festival”, „Carnival” i „Pageant”. W 1984 roku zaprezentował kolejne zdobywające uznanie produkty oznaczone jako MS20, MS30 i MS40. Sukcesem były także serie „Declaration” i „Premiere” oraz zaprezentowana w na początku wieku linia „Performance”, która od swej premierowej edycji zrealizowana została już w sześciu kolejnych seriach. Świetne recenzje zbierały także „Aviano 8” oraz „Mezzo”. Mordaunt-Short wykorzystuje w swych konstrukcjach szereg nowoczesnych rozwiązań, jak techniki wtrysku żywicy polimerowej o regulowanej gęstości przy projektowaniu i wykonywaniu bryły obudowy.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z kolumnami tej marki – zapraszamy.

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.