Serwis Mission IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14Serwis Dzielna 7a: 789 307 785, Serwis Plac Konstytucji 5: 511 951 838
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis Mission

Serwisujemy sprzęt marki Mission, brytyjskiego producenta specjalizującego się w konstrukcjach zespołów głośnikowych. To firma, która dzięki swoim technologicznym nowinkom wpisała się na trwałe do historii reprodukcji dźwięku. Już w latach 70. jako pierwsza na świecie zastosowała głośnik polipropylenowy, a chwilę później zaczęła stosować w swych konstrukcjach tzw. odwrócony układ głośnikowy. Otwarta na nowe technologie wprowadzała elementy wykonane z użyciem chemii polimerowej oraz innych wytrzymałych i lekkich materiałów, które wpływały na jakość muzycznego przekazu. Firma we własnym zakresie wykonuje elementy użyte przy konstruowaniu swoich zespołów, dbając tym samym o jakość na każdym etapie ich produkcji.

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.