Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Marantz

Marantz - legendarny producent sprzętu audio - szanowany i doceniany przez rzesze melomanów na całym świecie, oferujący konstrukcje wybitne i bezkompromisowe. W swej ofercie posiada całą gamę urządzeń: wzmacniacze, odtwarzacze sieciowe, CD, Blue-Ray, gramofony, amplitunery sieciowe. Jesteśmy w stanie wykonać naprawę każdego urządzenia tej marki, zarówno klasy ekonomicznej, jak i premium. Dysponujemy kompletną wiedzą, ogromnym doświadczeniem, bardzo dobrym wyczuciem. Posiadamy jednoczesnie niezbędne zaplecze warsztatowe.

Niezależnie od tego czy uszkodzony sprzęt ma swoje lata, czy też jest nowy, jak również bez względu na to czy usterka wystąpiła samoistnie, czy też była wynikiem konkretnego zdarzenia (zalania, przepięcia) - będziemy w stanie pomóc. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.