Serwis Magico Loudspeakers IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14Serwis Dzielna 7a: 789 307 785, Serwis Plac Konstytucji 5: 511 951 838
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis Magico Loudspeakers

Kolumny głośnikowe firmy Magico określane są niekiedy jako inżynieryjne dzieła sztuki. Diamentowe wysokotonowe kopółki z berylową membraną. Cewki o długim skoku. Precyzyjne membrany zbudowane z wielowarstwowego karbonu i nanografenu. Obudowa dla modułu średniotonowego wykonana z zastrzeżonego materiału polimerowego. Przetworniki niskotonowe wykorzystujące ultrasztywne membrany z aluminium pokryte nakładkami przeciwpyłowymi z grafenu. Wszystko zamknięte w obudowie z włókna węglowego bądź wytłaczanego aluminium: z wypukłą górną pokrywą minimalizującą dyfrakcje obudowy i rozpraszającą pionowe fale stojące oraz grubą płytą podstawy podpartą czterema nóżkami w celu osiągnięcia maksymalnej stabilności wpływającej na obniżenie poziomu szumu i zwiększoną dynamikę. Magia technologiczna.

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.