Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Denon

Serwisujemy wszystkie urządzenia audio marki Denon. Nasi technicy pracują z tą marka juz od kilku dekad - przez cały ten okres poznali wszystkie produkty dogłębnie; charakterystyczne cechy, najczęściej występujące usterki. Dysponujemy zarówno gruntowną wiedzą, jak i niezbędnym sprzętem oraz dobrym uchem - dowodzący serwisem jest absolwentem Uniwerystetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. 

serwis denon

 

Denon to japońska marka na rynku urządzeń audio obecna od dziesięcioleci obecna w wielu segmentach rynku audio: Jej długoletnie doświadczenie w budowie wkładek gramofonowych (Denon był partnerem wytwórni Columbia i spadkobierca marki „Nipponophone”, autora pierwszego japońskiego gramofonu, sam będąc konstruktorem pierwszej na świecie stereofonicznej wkładki z ruchomą cewką) owocuje wprowadzeniem na rynek w 1963 legendarnej wkładki gramofonowej DL-103 (produkowana do dziś, ukochana wkładka audiofilów). Od początku lat 70-tych na rynek zaś trafiają rozmaite komponenty zestawów Hi-fi.

W 1971 pojawia się nieco futurystyczny model gramofonu (DP-5000), przypominający swym wyglądem latający spodek.

W 1972 na rynek trafia wzmacniacz PMA-500 (krążą opinie o jego wyjątkowej urodzie, choć nas zachwyca model z 1990 roku - POA-3000RG z klapką zasłaniającą gałki).

W 1972 Denon przedstawia pierwszy na świecie 8-kanałowy rejestrator cyfrowy.

W 1974 magnetofon szpulowy DH-710 oraz tuner radiowy TU-500, a rok później zestaw głośnikowy SC-104.

W 1976 magnetofon kasetowy DR-370.

W 1983 roku Denon rozpoczyna produkcję swego pierwszego odtwarzacza CD (DCD-1800).

W 1985 pojawia się pierwszy amplituner AV (AVC-500) – urządzeniem tym firma wkroczyła w świat kina domowego, z którym to obecnie wydaje się być najczęściej kojarzona za sprawą licznych nowinek i ulepszeń, przez cały czas systematycznie wprowadzanych w swych zestawach.

Przez lata Denon przyzwyczaił użytkowników do znakomitego brzmienia swych urządzeń ale także wysmakowanej estetyki przeznaczonej dla produktów z górnej półki. Stanowiło to odbicie filozofii wyrażonej w słowach: pasja, artyzm, technologia. Jednak dzisiaj Denon to nie tylko różnej klasy zestawy segmentowe – to także systemy multiroom, słuchawki, urządzenia mobilne, soundbary, głośniki bezprzewodowe, biurkowe systemy muzyczne i wiele innych cyfrowych specjałów, które lokują się w nieco niższej lidze stanowiąc odpowiedź na life-stylowe zapotrzebowanie. Wszystko zgodnie z własnym credo: „gdzie jest ewolucja – tam jest Denon”.