Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Bose

Serwisujemy sprzęt marki BOSE. Naprawiamy wszystkie urządzenia audio. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każda usterką. Posiadamy kompletną wiedzę na temat elektoniki, techniki audio. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, każdy sprzęt po uruchomieniu dokładnie osłuchujemy. 

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz odpowiednie zaplecze warsztatowe. 

serwis bose

Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów w Polsce (możliwe nawet, że jedynym), specjalizującym się w naprawach sprzętu marki Bose. Rzecz w tym, że urządzenia tej marki cechują się bardzo wysokim stopniem komplikacji. Żaden tradycyjny serwis RTV nie jest w stanie poradzic sobie ze złożonymi usterkami wzmacniaczy klasy D itp. 


Zapraszamy wszystkich właścicieli urządzeń marki Bose, których sprzęty utraciły sprawność. Mało tego, że naprawimy Wasze urządzenia, to jeszcze poprawimy ich jakośc - tak, aby nie psuły się w przyszłości. Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość, w ramach naprawy wstawimy podzespoły o wyższej żywotności niż te, zastosowane przez producenta!