Kontakt i adres wysyłki IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Nasza siedziba mieści się w charakterystycznym zielonym bydynku z arkadami na rogu ul. Dzielnej i Al. Jana Pawła II - po prawej stronie patrząc w kierunku CH Arkadia. Wejście do naszego lokalu znajduje się od Al. Jana Pawła II. 

Nasz adres pocztowy:
IVITER
ul. Dzielna 7a
00-154 Warszawa

tel. 22 290 41 14 (lini wielokanałowa) oraz 570 820 933
mail: serwis@iviter.pl

UWAGA!

Wszelkie przesyłki zawierające sprzęt AUDIO (wzmacniacze, słuchawki, gramofony, kolumny, amplitunery, magnetofony itp.) prosimy kierować na adres naszej nowej Centrali Serwisowej na Placu Konstytucji 5, gdzie znajduje się nasz główny oddział serwisujący tego rodzaju aparaturę.

IVITERCENTER
Plac Konstytucji 5
00-657 Warszawa

tel. 511 951 870 i tel. 22 290 41 14

Jak wysłać sprzęt do serwisu

Przyjmujemy przesyłki z całej Polski i całego świata. Wystarczy przesłać do nas uszkodzony sprzęt i załączyć do niego kartkę z danymi adresowymi, kontaktem i krótkim opisem usterki. Uwaga! Niezwykle istotny jest numer telefonu! 

Wykonamy bezpłatną ocenę, wycenę ewentualnej naprawy i zadzwonimy z naszą propozycją. 

Polecamy nasze usługi w takiej formie - często jest tak, że nie ma w okolicy dobrego serwisu. Zwłaszcza w takich wypadkach zachęcamy do skorzystania z naszych usług. 

Pakowanie sprzętu do wysłania!

Uwaga! To bardzo ważne aby przedmiot bardzo dobrze zapakować. Obowiązuje zasada - twarde, miękie, twarde, miękie, czyli pakujemy warstwami - musi być koniecznie warstwa amortyzująca ewentualne wstrząsy i uderzenia. Jeśli przedmiot dobrze został zapakowany - nie są straszne mu żadne przeciążenia przy transporcie.