Kim jesteśmy? IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

 

iviter.jpeg

IVITER Serwis 

Gorąco polecamy artykuł opisujący naszą działalność:
https://www.crn.pl/artykuly/vademecum/dane-prawie-zawsze-da-sie-odzyskac

W skrócie o nas

Nie jesteśmy zwykłym serwisem. IVITER Serwis to centrum serwisowe zdolne wykonać najbardziej skomplikowane naprawy z różnych dziedzin. Zatrudniamy najwybitniejszych specjalistów, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę w autoryzowanych serwisach, jak również samodzielną praktykę konstruktorską. Właścicielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, magister sztuki, jednocześnie specjalista do spraw techniki radiowej, konstruktor, zapalony krótkofalowiec. Kierownikiem serwisu jest były współwłaściciel sieci serwisów autoryzowanych Sony w Polsce, będący jednocześnie jednym z głównych serwisantów w swojej firmie. 

Mieścimy się w centrum Warszawy, w lokalu o powierzchni przeszło 200m2, przy Al, Jana Pawła II na rogu z ul. Dzielną. W lokalu wydzielona jest przestrzeń dla klientów, jak również mieszczą się specjalistyczne warsztaty i magazyny sprzętu oraz podzespołów. 

IVITER - nasze cele 

Działalność serwisowa nie jest jedyną naszą aktywnością. Aktualnie zajmujemy się produkcja chemiczną ( IVICHEM - preparaty do lutowania, w tym topnik do lutowania aluminium http://ivichem.pl ), produkcją rejestratorów telefonicznych, dystrybucją specjalistycznych podzespołów elektronicznych. Nie mamy żadnego wsparcia inwestorów. Prowadzenie serwisu jest dla nas jednocześnie szansą na skupienie w ramach naszej organizacji wybitnych specjalistów. Naszym celem pośrednim jest stworzenie marki technicznej - znanej na świecie - zarówno w zakresie specjalistycznych usług, jak i produkcji elektroniki, urządzeń pomiarowych, preparatów chemicznych, wydawnictwa technicznego, międzynarodowego sklepu internetowego i in. Celem kolejnym jest stworzenie organizacji zdolnej kreować programy kosmiczne. Biorąc pod uwagę tempo naszego wzrostu, determinację i dotychczasowe sukcesy - wszystko wskazuje na to, że potrzebujemy 10-15 lat aby zrealizować najbardziej ambitne cele.  

Nasza organizacja 

Pracą serwisu kieruje inżynier mechanik, były dyrektor obsługi posprzedażowej, serwisowej w wiodących markach motoryzacyjnych. Nasi technicy przechodzą bardzo poważną weryfikację - wystarczy powiedzieć, że aby dojść do obecnego składu tworzącego naszą załogę przez nasz serwis przeszło kilkudziesięciu techników oraz pracowników działu obsługi klienta. Nasz dział obsługi klienta, w odróżnieniu od innych serwisów - tworzą osoby techniczne - o wysokiej wiedzy i bardzo szerokim spektrum zainteresowań. 

Nasze sukcesy

Aktualnie do największych naszych sukcesów zdecydowanie należy zaliczyć stworzenie i rozwinięcie specjalistycznej jednostki zajmującej się odzyskiwaniem danych - Klinika Danych http://klinikadanych.pl - firmę wyspecjalizowaną w tak trudnej dziedzinie udało się rozwinąć w przeciągu zaledwie kilku lat i doprowadzić do stanu, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jednocześnie posiadając prawdopodobnie najszerszą ofertę - w zakresie analizy tak nośników komputerowych jak również telefonów. Po tym osiągnięciu jakim było mocne wejście na rynek z ofertą odzysku danych - wierzymy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do realizacji. Jeśli nie my - to nikt!

Gwarancja

Każda nasza naprawa zawsze objęta jest gwarancją. Nawet po jej wygaśnięciu i tak traktujemy naszych klientów szczególnie. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie - i tak np. jeśli tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego dojdzie do nawrotu usterki - nie odrzucimy takiego przypadku tylko okażemy pomoc. Po prostu zawsze szukamy optymalnego rozwiązania. 

serwis2.jpg

Rekonstrukcja połączeń na płytce PCB - Samsung Galaxy S6 - odzyskiwanie danych: 

 

 

Nasz lokal: 

dzielna_1.jpg

dzielna_2.jpg

 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki