IVITER Serwis naprawa laptopów, elektroniki, komputerów Warszawa |
Loading...

Serwis elektroniki IVITER

Na początku zajmowaliśmy się odzyskiwaniem danych. Był rok 2013. Niewielki lokal w podziemiach Pasażu Muranów, w Warszawie. Mieszkańcy z okolicy zaglądali pytając nas niekiedy, czy naprawimy im to i owo... Chociaż byliśmy nastawieni na pracę z dyskami twardymi - dysponowaliśmy lutownicami i nie odmawialiśmy... Wkrótce pojawił się w naszej firmie serwisant, dedykowany do napraw różnego sprzętu elektronicznego. Później było ich dwóch, trzech. Wkrótce nie mieściliśmy się już w naszym 30m2 lokalu. 

Wynajęliśmy większy - o powierzchni 180m2 przy ul. Dzielnej 7a, a gdy i ten zapełnił się serwisantami oraz sprzętem Klientów - wynajęliśmy lokal na Placu Konstytucji - słynne "Instrumenty Muzyczne" o powierzchni 472m2. W tej chwili zatrudniamy już ponad 30 osób. 

Nazywamy się IVITER serwis. Przez ostatnich kilka lat z powodzeniem wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy napraw. Posiadamy zespoły specjalizujące się w konkretnych dziedzinach. Jesteśmy biegli w serwis sprzętu audio, naprawie laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów i tabletów, automatyki przemysłowej, sprzętu RTV oraz AGD, ekspresów do kawy, sprzętu gastronomicznego, biurowego, drukującego, laserów kosmetycznych.

IVITER serwis stanowi część większego projektu jakim jest IVITER - firma działająca na różnych płaszczyznach techniki, elektroniki - oferująca sprzedaż wszelkich podzespołów elektronicznych, projektowanie własnych układów elektronicznych, produkcję chemiczną dla elektroników i wiele innych. Naszym celem jest stworzenie przedsiębiorstwa technicznego zdolnego prowadzić samodzielne programy kosmiczne. 

Serwis - naprawa telefonów

Naprawiamy wszystkie rodzaje urządzeń mobilnych, telefonów, smartfonów. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie serwisu GSM. 

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - naprawa tabletów

Serwisujemy tablety wszystkich producetnów. Radzimy sobie praktycznie z każdym rodzejem usterki. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie naprawy tych urządzeń. 

Kliknij - zobacz więcej
Serwis robotów sprzątających

Serwisujemy roboty sprzątające wszystkich producentów, m.in. słynne modele roomba, irobot. Naprawiamy zarówno proste usterki, jak również złożone uszkodzenia płyty głównej - jako nieliczni!

Kliknij - zobacz więcej
Serwis sprzętu kosmetycznego

Serwisujemy sprzęt kosmetyczny - lasery IPL, wszelkie urządzenia stosowane przy zabiegach kosmetycznych. Dysponujemy kompleksową wiedzą na temat elektroniki dzięki czemu jesteśmy w staniepodjąć sie

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa kamer
Serwis kamer video

Serwisujemy kamery video - ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń profesjonalnych. Naprawiamy również modele amatorskie. 

Kliknij - zobacz więcej
naprawa serwis lapotpów
Serwis - naprawa laptopów

Naprawiamy laptopy wszystkich producentów, radzimy sobie z każda usterką. Dysponujemy pełnym zapleczem, bogatą wiedzą, dużym doświadczeniem. 

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa sprzętu biurowego
Serwis sprzętu drukującego i biurowego

Serwisujemy zarówno zaawansowany sprzęt drukujący - plotery, kserokopiarki - również te z najbardziej złożone, jak również drukarki igłowe, laserowe oraz atramentowe. Specjaliści z naszego działu

Kliknij - zobacz więcej
Serwis audio

Dowodzący naszym serwisem jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, magistrem sztuki. Serwisujemy sprzęt audio - nasze naczelne tematy to sprzęt lampowy, high end, sprzęt studyjny

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa sprzętu łączności
Serwis sprzętu radiowego

Serwisujemy sprzęt radiowy. Dowodzący serwisem jest zapalonym krótkofalowcem od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie tak serwisu, jak i projektowania urządzeń radiowych, systemów

Kliknij - zobacz więcej
Serwis RTV

Serwis - naprawa sprzętu elektronicznego domowego użytku. Telewizory, amplitunery, radioodbiorniki, odtwarzacze dvd, blue-ray, magnetowidów, odtwarzaczy kasetowych. Duże doświadczenie w pracy ze

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa komputerów
Serwis komputerowy

Kompleksowy serwis komputerowy - wszelkie naprawy tak sprzętu, jak i softwaru. Zaawansowany serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz akcesorii komputerowych.
 

Kliknij - zobacz więcej
odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych ze wszystkich nosników - dysków twardych, kart pamięci, pendrivów, telefonów, tabletów. Każdy stopień komplikacji, ogromne doświadczenie, tysiące pozytywnie sfinalizowanych

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa ekspresów do kawy
Serwis - naprawa ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy - sprzętu profesjonalnego, ekspresów kolbowych oraz automatycznych. Dojeżdżamy do klienta. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw jak również konserwacji.

Kliknij - zobacz więcej
naprawa aparatów fotograficznych
Serwis foto

Specjalizujemy się w naprawach lustrzanek, bezlusterkowców oraz optyki - zwłaszcze zlożonych konstrukcji. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem wyniesionym z pracy w dużych autoryzowanych centrach

Kliknij - zobacz więcej

Serwis laptopów

Naprawiamy wszystkie modele laptopów (notebooków). Dysponujemy potężnym zapleczem, mikroskopami stereoskopowymi, stacjami lutowniczymi BGA oraz przeszkolonym personelem w zakresie ich stosowania. 

Serwis AGD

Serwisujemy różne produkty z dziedziny AGD - głównie drobnego AGD. Zwłaszcza specjalizujemy się w złożonych urządzeniach gospodarstwa domowego, naćkanych elektroniką takich jak przeróżne roboty kuchenne, Thermomix itp. 

 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki