Serwis – Naprawa urządzeń kuchennych Thermomix IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis – Naprawa urządzeń kuchennych Thermomix

Zajmujemy się serwisowaniem wielofunkcyjnych urządzeń kuchennych Thermomix. Diagnoza usterki i wycena kosztów pozostaje bezpłatna i jest niezobowiązująca. Na jej podstawie użytkownik sprzętu podejmuje decyzję odnośnie dalszego postępowania. W przypadku zgody na serwisowanie urządzenia, nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów dołoży wszelkich starań aby naprawa przebiegała szybko i sprawnie. Na przeprowadzone czynności naprawcze zawsze udzielamy gwarancji.

Thermomix to wyjątkowe urządzenie, przeznaczone do współpracy zarówno z amatorami, jak i zawodowcami. Posiada szereg funkcji, obejmujących m.in. ważenie, blendowanie, gotowanie na parze, siekanie, emulgowanie, a także ciekawych rozwiązań, np. lewe obroty, które nie kruszą ziaren. Dzięki niemu w kuchni niemal wszystko staje się proste i możliwe.

Thermomix jest nowoczesną aparaturą wyposażoną w wiele wysokiej klasy podzespołów. Stopień ich złożoności wymaga odpowiedniego podejścia serwisowego, dlatego bardzo ważny jest wybór ekipy serwisowej. Gwarantujemy, iż powierzając nam swój Thermomix, pozostaje w dobrych rękach. 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki